Regulamin bonów upominkowych

1.Vouchery wystawiane są na konkretną kwotę, na konkretny zabieg lub konkretną serię zabiegów. Istnieje możliwość zamiany zabiegów po wcześniejszym ustaleniu z tego właścicielem JASMINUM SALON ZDROWIA I URODY (w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy)

2. W przypadku gdy zabieg umieszczony na Voucherze, nie może zostać wykonany ze względu na przeciwwskazania np. ZDROWOTNE, zostanie on, w porozumieniu obu stron, zamieniony na inny, o tej samej wartości, lub droższy (za dodatkową dopłatą).

3. Termin realizacji Vouchera wynosi dwa miesięcy. Osoba posiadająca Voucher zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej dogodnego terminu wizyty

4. W szczególnych wypadkach okres ważności Vouchera może zostać wydłużony, ale należy z tą prośbą zgłosić się w trakcie ważności Vouchera.

5. Vouchery nie podlegają zwrotom ani wymianie na gotówkę.

6. W przypadku braku obecności na wizycie, bez wcześniejszego odwołania na 24 h przed wizytą, Voucher traci ważność (w 100% wartości zarezerwowanego zabiegu).

7. Vouchery zakupione i opłacone zdalnie, są ważne od dnia zaksięgowania przelewu na koncie bankowym gabinetu.

8. Gabinet nie może zagwarantować natychmiastowej realizacji Vouchera. W przypadku najpopularniejszych godzin zabiegów (godziny popołudniowe) prosimy o, w miarę możliwości szybszą rezerwację terminów. Informujemy, że czas oczekiwania na realizację wizyty może wynieść 2 tygodnie od dnia rezerwacji wizyty / kontaktu z salonem.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Jasminum Salon Zdrowia i Urody - © Dorota Niewiadomska 2017
Zaprojektowane przez
logo