O Nas

W salonie Zdrowia i Urody Jasminum na poznańskich Naramowicach już od 13 lat dbamy o kobiety w każdym wieku, oferując usługi najwyższej klasy. Naszą misją jest spełnianie indywidualnych oczekiwań w zakresie piękna i harmonii ciała. Potrafimy trafnie określić potrzeby i dostosować do nich zabiegi oraz preparaty. 

Specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji całego ciała. Oprócz wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała można zaopiekować się sobą holistycznie, współpracujemy bowiem z fitoterapeutą, dermatologiem, dermatologiem estetycznym.

Stawiamy na naturalny wygląd !. Zawsze w pierwszej kolejności proponując systematyczną pielęgnację, dzięki której można uniknąć bardziej ingerencyjnych zabiegów. 

Wysoką jakość usług zapewnia profesjonalna i dyskretna kadra oraz indywidualny dobór kosmetyków. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę zabiegów. Regularnie się szkolimy, by działać w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki.

Miła atmosfera już od wejścia sprawia, że klientki odczuwają komfort i wygodę. Kojąca muzyka, subtelna aromaterapia, zapach i smak pysznej  kawy oraz estetyka wnętrz pozwalają na prawdziwy relaks. Dzięki temu kobiety poprawiają u nas nie tylko wygląd ale i samopoczucie. Czują się piękne i emanują tą energią, co wpływa na poczucie pewności siebie i dobre relacje. 
Cieszy nas uznanie stałych klientek i zaufanie tych, które zaglądają tu po raz pierwszy. 

Dorota Niewiadomska

Jestem właścicielką Jasminum. Ukończyłam Kosmetologię oraz Promocję Zdrowia na  Akademii  Medycznej w Poznaniu. Nie tylko zarządzam firmą, ale osobiście wykonuję zabiegi kosmetycznie i pielęgnacyjne. Od zawsze moim marzeniem było działanie na rzecz kobiet, służące również poprawie wyglądu i dobrostanu psychofizycznego. Uważam, że każda z nas powinna dać sobie prawo do małych przyjemności i fundować czas tylko dla siebie. Jeśli czujemy się piękne, to niesie nas dobra energia, a naturalny wygląd dzięki regularnej pielęgnacji to klucz do poczucia zadowolenia. 

Jestem miłośniczka podróży dalszych i bliższych, obcowania z naturą. Sport i przyroda dają mi radość, energię i spokój umysłu. Lubię dobrą kuchnię, choć nie zawsze mojego autorstwa. Uwielbiam też kawę, zwłaszcza gdy mogę ją wypić w towarzystwie zadowolonej klientki.

Do zobaczenia w gabinecie!

Warto też polubić nasze konto na Facebook!

 

dorota
 

 

Dbamy o szczegóły

Komfort, wygodę i odpoczynek zapewnia dodatkowo panująca tu miła atmosfera. Kojąca muzyka,
subtelna aromaterapia oraz estetyka wnętrz pozwalają na prawdziwy odpoczynek.

 

Piękno, harmonia i zdrowie
to wizytówka Salonu Jasminum.

zapraszamy

Co oferujemy?

Kosmetyka
Dermatologia
Masaże
Fizjoterapia
Endermologia/ Masaż próżniowy
Wszelkie prawa zastrzeżone © Jasminum Salon Zdrowia i Urody - © Dorota Niewiadomska 2017
Zaprojektowane przez
logo